PATCHWORK - látky, kurzy, pomôcky, šijacie stroje Janome, galantéria

Články

Fungovanie obchodu počas mimoriadnej situácie

Aj keď vláda od 30.3.2020 povolila otvorenie obchodov s galantériou a metrážou, stále platí dôrazné odporúčanie odborníkov zostať podľa možnosti doma a nestretávať sa s inými ľuďmi, ak to nie je nevyhnutné.

Náš obchod bude naďalej fungovať len prostredníctvom e-shopu, vstup do kamennej predajne nebude možný.

Pre zákazníkov z NZ a blízkeho okolia platí možnosť osobného odberu (vopred na e-shope objednaného) tovaru cez výdajné okno predajne vždy v pondelok – piatok od 11:00 do 12:00. V tomto prípade je možná platba vopred prevodom na účet po zaslaní faktúry alebo v hotovosti pri preberaní tovaru. Počkajte na telefonické potvrdenie, že váš balíček je pripravený na vyzdvihnutie.

Ak ste od nás ďaleko a nemôžete si po tovar prísť do NZ: Počas tejto mimoriadnej situácie posielame tovar len kuriérom DPD a platba je možná iba prevodom vopred na účet. Dobierka možná nie je.

Tí, čo nás poznáte, ste si už možno zvykli na to, že tovar posielame v nie príliš krásnych, recyklovaných obaloch. Teraz sa častejšie stretnete so zásielkou v novom obale. Ak použijeme „starú“ krabicu alebo fóliu, tak len takú, ktorá je už dobrých pár týždňov „odstáta“.

Prečo sme sa takto rozhodli

Chceme chrániť seba aj vás pred nákazou. Môžeme síce dezinfikovať kľučky, podlahy a pod., ale nemôžeme dezinfikovať látky a ďalší tovar. Takto viete, že tovar, ktorý máte od nás sa v našej predajni stretol len s 1 osobou, so mnou. Od poludnia 14. marca nikto iný do obchodu nevkročil. Ja okrem nevyhnutných nákupov potravín a základných potrieb asi raz za týždeň, aj to prednostne v malých obchodíkoch, nikam nechodím. Raz za niekoľko dní nakrátko a iba na dvore navštívim svoju mamu, ktorá je doma celkom izolovaná. Dávajte, prosím, aj vy pozor na seba a na svojich blízkych.

Ďalšia vec je, že aj keby sme prevádzku otvorili, môžeme vás pustiť dnu len po jednom – dvoch. Dobre viete, že niektoré nákupy trvajú aj pol hodinku, či viac. Preto by sa mohlo stať, že budete musieť dlho čakať vonku na chodníku. Vyberte si preto látky radšej v pohodlí domova a vyzdvihnite si už len pripravený balíček bez zdržania.

Ďakujem za porozumenie a všetky zákazníčky a zákazníkov srdečne pozdravujem,

Andrea

kopka latok

Telefón

 0948 028796